Jeżeli zdarza Ci się, czasami spoglądać z przerażeniem na tempo zarastania Twojego ogrodu – ten artykuł z pewnością Cie zainteresuje. Masz dość żmudnej i czasochłonnej pracy z zacinającą się kosiarką? Prawdopodobnie pora na kupienie nowej.

Rekomendujemy kosiarki ogrodowe STIHL, które specjalnie zostały tak skonstruowane, aby były trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Tworzone są z myślą o koszeniu każdego rodzaju ogrodów, od małych po duże. W ofercie znajdują się modele spalinowe, akumulatorowe i elektryczne, które dobierane są do powierzchni oraz preferencji konsumentów.

AkkuSystem to seria kosiarek akumulatorowych, które wyróżnia kompaktowa konstrukcja oraz cicha praca. Ponadto, są przyjazne środowisku i zapewniają większą mobilność i łatwość obsługiwania. Największą wygodę cechują modele wyposażone w pojedynczy uchwyt kierujący, dzięki czemu wyjęcie kosza staje się niezwykle proste.

Kosiarki spalinowe STIHL zostały dostosowane do potrzeb zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Modele serii 2, 4 oraz 5 zostały stworzone dla mniejszych potrzeb, niż produkty serii 7 i R. Wybór zależy od wielkości trawnika, ukształtowania terenu, czy obsługi i wyposażenia kosiarek. Jednak ilość modeli jest tyle duża, że każdy znajdzie odpowiedni dla swojego ogródka.

Natomiast kosiarki elektryczne, oferują wszystko, czego można sobie życzyć od sprzętu, który ma pielęgnować nasz ogródek. Posiadają regulację wysokości koszenia, dobrą zwrotność i łatwość prowadzenia, prostą obsługę kosza na trawę, zintegrowane wskaźniki napełnienia kosza, a nawet zaczep przewodu elektrycznego, zwiększającego bezpieczeństwo. Również i w tym przypadku modele są dostosowane do różnej powierzchni pracy.

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór elektronarzędzi, które ułatwią Ci pracę na zewnątrz. Przyjdź i porozmawiaj z naszymi pracownikami o tym, czego potrzebujesz, a my dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie, dzięki któremu Twój ogród zyska nowe życie.