Wszystkich fanów marki STIHL zapraszamy do naszego sklepu we Wrocławiu, gdzie doświadczeni specjaliści pomogą wybrać, spośród szerokiego asortymentu elektronarzędzi, te najpotrzebniejsze i najlepsze dla Państwa.

Produkty STIHL to gama innowacyjnych rozwiązań przeznaczonych do prac ogrodowych i leśnych. Firma od początku istnienia skupiała się na tworzeniu pilarek łańcuchowych, dzięki którym zasłynęła na całym świecie. Dziś proponuje także szereg innych rozwiązań technicznych, które są niezastąpione w ciężkich pracach, wśród nich znajdują się:
– dmuchawy do liści,
– glebogryzarki,
– kosiarki elektryczne,
– kosiarki spalinowe,
– kosy mechaniczne,
– myjki ciśnieniowe,
– nożyce do żywopłotów,
– opryskiwacze,
– pilarki akumulatorowe,
– pilarki elektryczne,
– pilarki spalinowe,
– podkrzesywarki,
– przecinarki i pilarki do betonu,
– rozdrabniacze do gałęzi,
– świdry glebowe,
– akcesoria

Konsumenci cenią STIHL za niezawodność i trwałość, która zapewnia przyjemną pracę, nawet w najcięższych warunkach. Ścinanie drzew, cięcie stali i betonu, mycie samochodów, czy pielęgnacja zieleni, nigdy nie były takie proste. Produkty STIHL to także wysoki komfort użytkowania i łatwość obsługi, dzięki czemu nadają się zarówno dla fachowców, jak i amatorów drobnych prac domowych.

Sklep Kozłowski, oferuje nie tylko sprzedaż produktów STIHL, ale także ich profesjonalny serwis. Korzystamy jedynie z oryginalnych części zamiennych i materiałów, co gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo i najwyższą jakość. W naszej ofercie znajduje się także okresowy przegląd maszyn, oraz ostrzenie noży do kosiarek i pił łańcuchowych. Posiadamy dwie lokalizacje, które znajdują się we Wrocławiu, przy ul. Jedności Narodowej 73, oraz ul. Kościuszki 136 – serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas, do kontaktu telefonicznego lub mailowego.