Ta japońska firma urzekła wielu fachowców konkurencyjną jakością i jej idealnym stosunkiem do ceny. Makita słynie z tego, że jej elektronarzędzia są porównywalne do firm produkujących najlepsze urządzenia na rynku, lecz jednocześnie stawia na ich lekkość i tanie części zamienne. Makita jest zatem doskonałym wyborem, dla osób liczących się z późniejszym serwisowaniem elektronarzędzi. Oferta firmy obejmuje sprzęt wykorzystywany w firmach budowlanych, stolarniach, warsztatach, a nawet w ogrodach.

Dzięki poręcznej konstrukcji, Makita potrafi sprawić, że nawet prace, które wydawały się nam najcięższe, teraz przychodzą z łatwością. Dlatego w tym artykule zajmiemy się elektronarzędziami do największych wyzwań, takich jak wyburzanie, struganie drewna i oczywiście – sprzątanie!

W asortymencie działu młotów i młoto-wiertarek Makita, są aż 44 produkty – z tak bogatej oferty zawsze znajdziemy produkt, który sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach pracy. Jeżeli chcesz coś wyburzyć, to nasi fachowcy, w sklepie we Wrocławiu, z przyjemnością pomogą dopasować elektronarzędzie, które najlepiej spełnią potrzeby. Wybór jest spośród elektropneumatycznych młotów udarowych, dłutownic, młotowiertarek, czy młotów wyburzeniowych. Urządzenia są wyposażone w udogodnienia takie jak systemy regulacji trybów i redukcję drgań, a w zależności do modelu, różnią się mocą i energią udaru.

Dla osób chcących zakupić sprzęt do stolarni lub domowego garażu, polecamy pilarki stołowe, oraz ręczne pilarki tarczowe, które świetnie sprawdzą się w cięciu drewna, ale nie tylko. Pilarki stołowe Makita, przeznaczone do prac budowlanych, wyposażone są w wydajne silniki indukcyjne, które zapewniają im długą żywotność. W asortymencie znajdują się modele o różnych mocach oraz wagach, dzięki czemu są odpowiednie zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Co więcej są stabilne, dzięki czemu praca z nimi jest bezpieczna i ergonomiczna.

Jeżeli po remoncie zostały nam już tylko porządki, warto odpowiednio się na nie przygotować. Przydadzą nam się wtedy porządne elektronarzędzia, jak myjki wysokociśnieniowe czy odkurzacze Makita. Nawet w tym wypadku mamy wybór spośród 13 modeli, z których większość nadaje się do pracy na mokro i na sucho, a pomimo tego, że mieszczą w sobie od 13 do nawet 30 litrów, są niewielkich rozmiarów. Myjki wysokociśnieniowe Makita są doskonałym sposobem na usunięcie brudu. Dzięki użyciu wody pod dużym ciśnieniem poradzimy sobie zarówno ze świeżymi, jak i stałymi zabrudzeniami (np. na kostce brukowej), dużo szybciej i wygodniej niż w tradycyjny sposób.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, w którym dokładniej zapoznacie się Państwo z oferta firmy Makita. Posiadamy wszystkie elektronarzędzia, jakich potrzebujecie, a nasz wykwalifikowany personel potrafi doradzić nawet w najtrudniejszych wyborach.